Hakkımızda

 

Şirketimiz 2003 yılından beri sektörde faaliyet göstermektedir.

Ege Yapı olarak  yapı sektöründe önde gelen firmalar arasında yerimizi alarak,  2009 yılında KALE Grubu Bünyesine katılarak ÇANAKKALE SERAMİK ANA BAYİİ olarak, büyüme yolunda ilerlemeye devam etmekteyiz.

Firmamız 2014  yılında yapı ve inşaat sektörünü birleştirerek alanında hizmet veren ticaretini bu yönde sürdüren başarılı ve istikrarlı bir firmadır. Firmamız her daim yenilenen Showroomu, zengin ve kaliteli ürün yelpazesiyle, ÇANAKKALE SERAMİK ile iş ortağı olarak, sektörün Lider Firmaları ile çalışmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Çanakkale Seramik ve Kalebodur a ait tüm seramik ve granit ürünler ile , Banyo dolapları, Armatürler, Küvetler, İthal Granitler, Duş Kabinleri ve Duş Sistemleri, Tesisat Malzemeleri, Banyo Aksesuarları, Doğal Taşlar, Cam Mozaikler, Yapı Kimyasalları, Fırat Plastik ve Weber ürünlerinin satışını gerçekleştiren bugün alanında Lider Firmaların tercih ettiği Yapı Uzmanı konumundadır.

Ege Yapı, Yapı ve İnşaat sektöründe, müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına ürün çeşitliliği, doğru yönlendirme, mimari çizim desteği ve sonuç odaklı çalışmaktadır. Ege yapı mağazasıyla açık ve kapalı deposuyla İstanbul’da yıllarca biriktirdiği tecrübesiyle değerli müşterilerine hizmet veren ve bu doğrultuda büyümeye devam eden köklü bir firmadır.

HABERLER

Bizden haberdar olun.

TÜM ÜRÜNLER